hakkimizda
BİZİM HİKAYEMİZ
 Katlı mağazacılıkta 1992’den günümüze hizmet veren YEŞİLTEPE, Eyüp’te OGÜN GİYİM olarak 01/05/1977 tarihinde giyimde, üretimden hizmet sektörüne geçmiştir.  Artan taleple birlikte İstanbul’un farklı bölgelerinde 1992’ye kadar butik mağazaları ile hizmet vermiştir. (Eyüp,Sefaköy,Gültepe,Haznedar)  1992’de kurulduğu yer olan Eyüp’te bir ilki gerçekleştirmiş; Bayandan Çocuğa, Erkekten Spora hatta Ayakkabı reyonuna kadar birçok seçeneği bir arada bulunduran ve kurumsal kart sistemi ile taksitli alışveriş imkanı sunan katlı mağazacılığa geçmiştir. Bu tarihten itibaren limited şirket unvanı ile daha geniş bir hizmet anlayışını benimsemiştir.  1995 de “YEŞİLTEPE” tabelası altında kurumsallaşmayı hedefleyerek; kalitesini ve hizmet anlayışını daha üst seviyeye taşıyarak büyümek için atılımlarda bulunmuştur. 1995’de GAZİOSMANPAŞA 500 Evlerde daha geniş kitlelere hizmet etmek amacı ile katlı mağazacılıkta şubeleşmeye başlanmıştır.  2004’de alternatif bir hizmet olarak 90’lı yıllarda bıraktığı butik anlayışını tekrar faaliyete geçirmiştir. İlk olarak “GREEN HILL” ile GAZİOSMANPAŞA, Bağlarbaşı bölgesinde sadece geniş bir bayan giyim koleksiyonu ile YEŞİLTEPE değerlerini, butik hizmet anlayışıyla harmanlamıştır.  2006 yılında BAYRAMPAŞA Ali Fuat BAŞGİL Caddesi’nde benzer bir konseptle “GREEN TIME” hizmete girmiştir.Bu butik mağazamız şu anda “YEŞİLTEPE Büyük Beden” tabelası altında % 80 Büyük Beden kıyafet satışı ile hizmet vermektedir.  2008 yılında, 1992 yılından günümüze devam eden bölge okulların kıyafetlerinin satışının yapıldığı “YEŞİLTEPE Okul” mağazamızı 500 Evler 260 Sk.No.15 adresinde hizmete açmıştır.  Aile şirketimiz bugün, YEŞİLTEPE mağazaları olarak tekstil sektöründe 30 yıllık deneyimin vermiş olduğu güç ile müşterilerine zengin ürün seçeneğini, geleneksel ve yenilikçi hizmet anlayışını harmanlayıp birarada sunarak ilerlemeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ
 Perakende ve katlı mağazacılıkta hizmet verdiğimiz, tüm alanlarda ziyaretçilerimizin kendilerini şık ve rahat hissetmelerini sağlamak.

MİSYONUMUZ
 Kalite ve şıklığı her yaştan ziyaretçimize sunmak için samimi ama ciddiyetle çalışıp her geçen gün daha şık, daha memnun hissettirecek ürün ve hizmeti sunmak.